Współpraca


 / 
27 lutego 2013
 / 
by Katarzyna Kubiczek

Witam, cieszę się, że jesteś!

MCH_9275

Mam na imię Kaśka i prowadzę ten oto – Inspirujący Blog Parentingowy skupiający przede wszystkim treści związane z wychowaniem dzieci. To miejsce stworzone dla rodziców otwartych na nowe rozwiązania i chcących stawać się perfekcyjnymi na drodze swojego rodzicielstwa. Ludzi, którzy nie zamierzają stać w miejscu i mają odwagę odrzucać stereotypy.

Jeśli Twoją grupą docelową jest ta opisana powyżej proszę prześlij zapytanie, za pomocą dostępnego na dole strony formularza kontaktowego lub skontaktuj się ze mną mailowo:

katarzyna@lefti.pl

 

Jestem otwarta na każdą formę współpracy – od banneru reklamowego poczynając, poprzez teksty sponsorowane i konkursy, na wszelkiego rodzaju innowacyjnych projektach reklamowych kończąc.

Gwarantuję nieszablonowe podejście do reklamowanej treści i duże zaangażowanie.

 

 

 

W zeszłym miesiącu mieliśmy ponad 31 000 odsłon

staty

 

Prawie 3000 fanów na facebooku to społeczność naprawdę zaangażowana, o czym świadczy bardzo duża liczba polubień postów oraz co najważniejsze, ich udostępnień:

Raport według sotrender.com za okres 0d 1.11.2015 – 30.11.2015

sotr

 

 

 

Zapraszam, jestem przekonana, że uda nam się stworzyć fajną kampanię, która zachęci czytelników do Twojego produktu.

 

Jednocześnie informuję swoich czytelników, że strona powstała z myślą o Was i wszystko co na niej umieszczam robię w zgodzie ze sobą. Nie zamierzam więc reklamować niczego, czego nie poleciłabym Wam z czystym sumieniem i co nie wydałoby mi się satysfakcjonujące dla mnie samej, dla mojej rodziny i przede wszystkim dla moich dzieci.

 

 

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Pokaż ten wpis światu

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress