Do czytelników


Żyj
 / 
3 lutego 2014
 / 
by Katarzyna Kubiczek

zzzzzzzzzzz

Wielkimi krokami zbliżam się do pierwszej rocznicy powstania tego bloga. Był to rok niesamowity, nie brakowało w nim momentów wielkiego zaskoczenia, niekontrolowanych uśmiechów i zderzenia oczekiwań z rzeczywistością.

Gdy powstawały pierwsze wpisy nie znałam odpowiedzi na pytania, jak długo będę pisała?  Czy pomysł z blogiem nie okaże się kolejnym słomianym zapałem, których nie brakowało w moim życiu? Dzisiaj wiem, że jest to jedno z najbardziej udanych przedsięwzięć… Jeszcze nic nigdy nie przynosiło mi tyle radości (nie biorę oczywiście pod uwagę swojego macierzyństwa, które nie podlega żadnym porównaniom). Każdego dnia myślę o kolejnych wpisach, z większą uwagą przyglądam się naszej codzienności, by móc się nią z Wami podzielić. To, że jesteście dodaje mi niewiarygodnego powera. Każdy like i komentarz jest dowodem na to, że warto. Każda nieprzespana noc staje się nieistotna, gdy czytam kolejnego maila, w którym ktoś z Was informuje mnie, że to co piszę bardzo mu pomaga.

Dlaczego piszę Wam o tym akurat dzisiaj? Jak już wiecie biorę udział w konkursie Blog Roku 2013 i  mam do Was prośbę:

Jeśli lubicie ten blog i dotąd nie zagłosowaliście na mnie w tym konkursie, a chcielibyście pomóc mi w osiągnięciu jak najlepszej pozycji, proszę wyślijcie sms o treści A00132 (pisane bez spacji A,zero,zero,132) na numer 7122. Każdy może wysłać tylko jeden sms z danego numeru telefonu, ale przekazując tą informację swoim najbliższym zwiększacie moje szanse.

Koszt jednego sms-a jest naprawdę niewielki – 1,23zł, a cały dochód zostanie przekazany Fundacji GAJUSZ, która prowadzi hospicjum dla dzieci osieroconych.

Mogę na Was liczyć?

zzzzzzzzzzzzzzzz

Pokaż ten wpis światu

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress